Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
