Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Class
et: Klass

en: Entity
et: Olem

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Bypass access checks
et: Ära teosta ligipääsukontrolli
