Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Class
fa: کلاس

en: Entity
fa: عنصر

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: View mode
fa: نحوه نمایش
