Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Class
gl: Clase

en: Entity
gl: Entidade

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: View mode
gl: Modo de vista
