Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Entity
he: יישות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: View mode
he: מצב תצוגה
