Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Entity
hi: इकाई

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
