Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
