Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Class
lt: Klasė

en: Entity
lt: Esybė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
