Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Entity
lv: Entītija

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: View mode
lv: Skata režīms
