Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Class
ro: Clasă

en: Entity
ro: Entitate

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Bypass access checks
ro: Evitarea verificărilor de acces

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
ro: Dacă este activat, permisiunile de acces pentru redarea entității nu sunt bifate.

en: Should replacement tokens be used from the first row
ro: Token-urile de înlocuire ar trebui să fie folosite de la primul rând
