Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Class
sk: Trieda

en: Entity
sk: Entita

en: Entity type
sk: Typ entity

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
