Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Class
sv: Klass

en: Entity
sv: Objekt

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Bypass access checks
sv: Kringgå åtkomstkontroller

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
sv: Om aktiverad kommer inte åtkomstbehörigheter för generering av objekt kontrolleras.
