Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
