Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ur: تدوین

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
