Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Class
vi: Lớp

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: Updating...
vi: Đang cập nhật...
