Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.10) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Container
ca: Contenidor

en: Depth
ca: Profunditat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Open
ca: Obert

en: Options
ca: Opcions

en: Filters
ca: Filtres

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Vertical tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps
