Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Views
mr: याद्या
