Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
