Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Open
lt: Atvira

en: Views
lt: Vaizdai

en: Filters
lt: Filtrai
