Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Open
bg: Отвори

en: Views
bg: Изгледи

en: Options
bg: Параметри

en: Filters
bg: Филтри
