Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Depth
bs: Dubina

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije

en: Filters
bs: Filteri
