Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Depth
ja: 深さ

en: Label
ja: ラベル

en: Open
ja: オープン

en: Views
ja: ビュー

en: Options
ja: オプション

en: Filters
ja: フィルター

en: Parent ID
ja: 上位コメントのID
