Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Depth
uk: Глибина

en: Label
uk: Мітка

en: Open
uk: Відкрито

en: Views
uk: Види

en: Options
uk: Опції

en: Filters
uk: Фільтри

en: Parent ID
uk: ID батька

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування
