Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Container
es: Contenedor

en: Depth
es: Profundidad

en: Label
es: Etiqueta

en: Open
es: Abierta

en: Views
es: Vistas

en: Options
es: Opciones

en: Filters
es: Filtros

en: Parent ID
es: ID padre

en: Sort options
es: Opciones de ordenación

en: Vertical tabs
es: Pestañas verticales

en: Fieldset
es: Conjunto de campos
