Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Open
eu: Ireki

en: Views
eu: Bistak

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Filters
eu: Iragazkiak
