Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: Container
hu: Tároló

en: Depth
hu: Mélység

en: Label
hu: Címke

en: Open
hu: Nyitott

en: Views
hu: Nézetek

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Filters
hu: Szűrők

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Vertical tabs
hu: Függőleges fülek

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport
