Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Filters
ka: ფილტრები
