Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
