Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Container
sk: Kontajner

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Label
sk: Označenie

en: Open
sk: Otvorené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Filters
sk: Filtre

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Vertical tabs
sk: Vertikálne záložky

en: Fieldset
sk: Sada polí
