Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Label
vi: Nhãn

en: Open
vi: Mở

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Fieldset
vi: Nhóm trường
