Views entity embed (2.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Views
fa: نماها

en: Override title
fa: تنقیح عنوان

en: Filters
fa: صافیها

en: About
fa: درباره

en: Embed
fa: جایگذاری
