Views entity embed (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Views
sv: Vyer

en: Override title
sv: Åsidosätt titel

en: Filters
sv: Filter

en: About
sv: Om

en: Embed
sv: Bädda in

en: Views settings
sv: Inställningar för vyer
