Views entity embed (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Views
uk: Види

en: Override title
uk: Переписати заголовок

en: Filters
uk: Фільтри

en: About
uk: Про модуль

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Views settings
uk: Налаштування модуля Види
