Views entity embed (2.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Override title
bo: ཁ་བྱང་བརྗེ་བ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ
