Views entity embed (2.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: Views
ru: Представление

en: Override title
ru: Переопределить заголовок

en: Filters
ru: Фильтры

en: About
ru: Информация

en: Embed
ru: Вставить

en: Views settings
ru: Настройки представлений
