Views entity embed (2.0.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Views
lv: Skati

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: Filters
lv: Filtri

en: About
lv: Par

en: Embed
lv: Iekļaut
