Views entity embed (2.0.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Override title
cs: Přepsat název

en: Filters
cs: Filtry

en: About
cs: Popis

en: Embed
cs: Vložit

en: Views settings
cs: Nastavení pohledů
