Views entity embed (2.0.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Views
jv: View

en: Override title
jv: Tumpuki judhul

en: About
jv: Ngenani
