Views entity embed (2.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Next
vi: Tiếp

en: Override title
vi: Ghi đè phần tiêu đề

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: About
vi: Giới thiệu

en: Embed
vi: Nhúng
