Views entity embed (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Override title
ca: Sobreescriu el títol

en: Filters
ca: Filtres

en: About
ca: Detalls

en: Embed
ca: Incrustra

en: Views settings
ca: Paràmetres del Views
