Views entity embed (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Views
et: Vaated

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Filters
et: Filtrid

en: About
et: Programmist

en: Embed
et: Manus

en: Views settings
et: Vaate seaded
