Views entity embed (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Next
de: Weiter

en: Views
de: Ansichten

en: Override title
de: Titel übersteuern

en: Filters
de: Filter

en: About
de: Über

en: Embed
de: Einbetten

en: Views settings
de: Views-Einstellungen

en: Edit views
de: Ansichten bearbeiten
