Views entity embed (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Embed
ta: உட்பொதி
