Views entity embed (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Views
bg: Изгледи

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Filters
bg: Филтри
