Views entity embed (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Views
hu: Nézetek

en: Override title
hu: Cím felülírása

en: Filters
hu: Szűrők

en: About
hu: Leírás

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Views settings
hu: Nézetek beállításai

en: Edit views
hu: Nézetek szerkesztése
