Views entity embed (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Views
nl: Overzichten

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: About
nl: Over

en: Embed
nl: Inbedden

en: Views settings
nl: Instellingen voor overzichten
