Views entity embed (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Views
ps: ليدنې

en: Filters
ps: چاڼونه

en: About
ps: په اړه

en: Embed
ps: نصبول
