Views entity embed (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Next
tr: Sonraki

en: Views
tr: Görünümler

en: Override title
tr: Başlığın üzerine yaz

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: About
tr: Hakkında

en: Embed
tr: Göm

en: Views settings
tr: Görünüm ayarları
