Views entity embed (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Views
he: היבטים

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: Filters
he: מסננים

en: About
he: אודות

en: Embed
he: הטמעה

en: Views settings
he: הגדרות היבטים
