Views entity embed (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Next
pt: Seguinte

en: Views
pt: Visualizações

en: Override title
pt: Substituir título

en: Filters
pt: Filtros

en: About
pt: Sobre

en: Embed
pt: Embebido
